МИ Є ТИМ, ЩО МИ РЕГУЛЯРНО РОБИМО. ТОМУ, ДОСКОНАЛІСТЬ - ЦЕ НЕ ДІЯ,
А ЗВИЧКА.
Rina Lovko Design Studio was founded in 2008. We work in the fields of industrial design, residential architecture, commercial interiors, photography and art direction.
МИ Є ТИМ,
ЩО МИ РЕГУЛЯРНО РОБИМО.
ТОМУ, ДОСКОНА-ЛІСТЬ - ЦЕ
НЕ ДІЯ,
А ЗВИЧКА.
Rina Lovko Design Studio — українська студія архітектурного дизайну інтер'єрів, заснована в Києві у 2008 році. У портфоліо команди десятки інтер'єрних проєктів з різною типологією, площею та рівнем складності виконання, від камерних шоурумів та житлових просторів — до приміщень комерційного, офісного та громадського призначення зі значною площею, об'єктів HoReCa, закладів охорони здоров'я.

Фірмовий почерк дизайн-студії — інтер'єри у стилі елегантного мінімалізму, в яких поєднуються лаконічність, природна гармонійність та функціональність, головною точкою контролю виступає виключна увага до деталей.

Кожен проєкт, над яким ми працюємо, народжується в результаті синергії компетенцій архітектора, індивідуальності клієнта і самого простору. Всі інтер'єри Rina Lovko Studio створюються виключно за попереднім замовленням, з метою подарувати майбутнім власникам унікальний досвід та кращу якість життя.
Опис студії
ArtSpace 2019 - Nochka - Інтер'єр квартири в сучасному стилі - 1 місце.

Interior of the year 2021 - Dicentra - Інтер'єр торгових приміщень та об'єктів HoReCa - 1 місце.

ArtSpace 2021 - Blue Terracotta - Найкращий інтер'єр квартири в сучасному стилі від 60 м2 - 2 місце

Interior of the year 2021 - Blue Terracotta - Інтер'єр квартири в сучасному стилі 100-150 м2 - 1 місце.
Нагороди
Ріна Ловко - архітекторка та дизайнерка з більш ніж 15-річним досвідом роботи, засновниця однойменної студії. Постійним джерелом натхнення для архітекторки є естетика мінімалізму, форми та кольорові палітри, подаровані природою.

Ріна Ловко вважає, що потужним методом творчої інтерпретації є виняткова увага до деталей, якості, та властивостей матеріалів. Це ключ до створення гармонійних і функціональних просторів, в яких простота і складність елементів збалансовані.
Засновниця & Креативна директорка
Ріна Ловко
Дарина Шпурик - топ-дизайнер нашої студії. Завдяки функціональному та мінімалістичному підходу вона створює повноцінні проекти з реалістичними 3D-візуалізаціями, кресленнями та ескізами.

"Я думаю, що мистецтво та дизайн дуже близькі в багатьох моментах. Художники та дизайнери мають різні підходи до досягнення схожих результатів. Як дизайнери, ми намагаємося відповісти на питання і вирішити проблеми, тоді як художники більш зацікавлені у тому, щоб ставити питання. Ми підходимо до роботи з протилежних кутів.
Топ-дизайнерка
Дарина Шпурик
Сергій відповідає за будівельний відділ Rina Lovko Design Studio, з пристрастю вирішує проблеми та створює структуру для кожного проекту. Приділяючи особливу увагу деталям та матеріалам, він реалізував різноманітні проєкти - від невеликих приватних до масштабних комерційних.
Керівник будівельного відділу
Сергій Сухов
Олександр вважає, що кожен проект унікальний, відповідає умовам простору та індивідуальності нашого клієнта.

"У кожного нового проєкту над яким я працюю є елементи, які визначають стиль і є частиною вже існуючої естетики. Моєю задачею є доповнення її унікальними рисами, які роблять простір відмінним від будь-якого іншого, базуючись на індивідуальності клієнтів."
Дизайнер
Олександр Маруженко
Якщо ви хочете відчути філософію архітектора - відвідайте його офіс.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits