BLUE TERRACOTTA
Дизайн: Ріна Ловко
Місто: Київ
Категорія: Приватний інтер'єр
Площа: 207м2
Рік реалізації: 2020
Фото: Авраменко Євгеній
BLUE TERRA-COTTA
Замовник мріяв про сучасний, функціональний житловий простір. Затишний, з яскравими акцентами, але в той же час не сухий і строгий. Стандартні прийоми тут не працювали через складну геометрію, хоча загальна площа простору досить велика - 207м2. Тому кожне рішення розроблялося індивідуально.
Радіальний мінімалізм
Радіальні стіни - особливість цієї квартири в новому житловому комплексі в центрі Києва. Нестандартне планування простору створило певні труднощі. Але водночас викликало у нас професійний азарт.
Bespoke
Професія клієнта зобов'язувала нас приділити особливу увагу кухні. Великий кухонний острів був задуманий як місце для зустрічей з друзями та спільного приготування їжі. Його стільниця вкрита теракотовою плиткою Mutina. В основній кухні ми відмовилися від верхніх шаф, перемістивши місце для зберігання посуду в нижні модулі.

Всі корпусні меблі для цього об'єкта виготовлені за нашими ескізами.
Планування квартири - частина кола, розділеного на секції
Виходячи з принципів мінімалізму, ми навмисно заховали все зайве. Наприклад, панелі для зберігання речей та електричний щит сховали за панелями при вході в квартиру. Ми організували кілька прихованих зон, щоб розвантажити основний простір від шаф і предметів побуту, які не є першочерговою необхідністю. Частину стін замінили на скляні перегородки з інтегрованими дверима, щоб збільшити освітленість темних зон. Це дає можливість денному світлу потрапляти у найвіддаленіші куточки квартири.
Деталі
Кілька секцій ми об'єднали у вітальню-їдальню-кухню-передпокій. У сусідній кімнаті розташована спальня, в яку є два входи: з головного коридору і з їдальні. Ще одну секцію використали під гардеробну кімнату із зоною для макіяжу біля вікна, двома теракотовими шафами, острівним комодом і шафою, виготовленими за нашими ескізами.
Відмовилися навіть від телевізорів. Натомість у квартирі використовуються проектори, а стіни спальні та вітальні слугують екранами для проектування зображень та відео.
Концепція оздоблення полягає у збереженні відкритого бетону колон і стелі, які ми вкрили напів-прозорим лаком. З ними візуально перегукується мікроцементна підлога. Ми хотіли уникнути киплячого білого кольору. Тому стіни мають теплий бежевий відтінок. Теракотова кухня, небесно-блакитний обідній стіл і зелена тумбочка розставили кольорові акценти в просторі. Простір вийшов досить затишним, незважаючи на строгі форми і мінімум меблів.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits