DICENTRA
Категорія: Комерція
Площа: 300 m2
Місто: Київ
Рік реалізації– 2019
Дизайн: Ріна Ловко
Фото: Олексій Янченков
Замовник, оптовий постачальник квітів Dicentra, звернувся до нас вдруге. Dicentra має величезний склад і там необхідно було створити торговий простір. Основним пунктом в технічному завданні було будівництво двох холодильників в одному приміщенні.
Концепт
Перший - холодильна вітрина зі зрізаними квітами для роздрібної торгівлі. Другий - закритий для оптового продажу зрізаних і горшкових рослин. Також у залі мала бути рецепція для менеджерів, робоче місце для флористів, підсобні приміщення з кухнею та спільний туалет для гостей і персоналу.
Ідея полягала в тому, щоб все виглядало недоторканим
Освітлення
Загальне освітлення в залі зробили простим - це світлодіодні трубки, що звисають зі стелі, кожна на окремому дроті. Проводка - не ламаючи стіни, ми поклали всі кабелі в лотки. Світлом і розстановкою меблів підкреслили довжину ангару.
Bespoke
Всі меблі виготовлені з нержавіючої сталі та облицьовані сірими плитами терраццо, виготовленими на замовлення. Раніше наша студія розробила стіл для флористів для магазину Dicentra у Львові. Він двосторонній, з шухлядами та відрами для сміття з нержавіючої сталі з обох боків. Стіл важкий, але на коліщатках, тому його можна пересувати - це корисно в дні розпродажів для постачальників квітів. Над столом розмістили світильник з розсіювачем для комфортної роботи, а навпроти - дзеркало, оскільки флористам в процесі роботи потрібно бачити букет з боку.
Деталі
Холодильники ми зробили меншими і нижчими, ніж саме приміщення. Облицювали стандартними листами фанери. Загалом простір виглядає як великий ангар, в який вставили два менші куби.

Всередині холодильники пофарбовані в графітовий колір. Рішення обумовлене продуктом: квіти на чорному тлі виглядають яскраво і контрастно, що добре для продажу. Ми підтримали це освітленням і спеціально підібрали його так, щоб квіти виглядали ще яскравіше.
Вхід
Головний вхід виконаний з червоної перфорованої сітки, а над ним ми розмістили неонову вивіску. На тлі промислової зони це дуже помітно, що, знову ж таки, вигідно з точки зору роздрібних продажів.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits