JOLLY
BEAUTY
SALON
Команда: Ріна Ловко, Дарина Шпурик
Локація: Київ
Загальна площа: 77м2
Реалізація: 2022
Фото: Євгеній Авраменко
Jolly Beauty Salon - оазис догляду за собою. Натуральні матеріали, природні фактури, м'яка кольорова гама та фігурні елементи декору нагадують про піщаний пляж. Вінтажні меблі, дерев'яні деталі та дизайн світла створюють затишок у чистому мінімалістичному просторі.
Історія
Об'єкт, що раніше був перукарнею, розміщений на першому поверсі будівлі 50-х років, на бульварі Лесі Українки, в бізнес центрі Киева. Екстер'єр салону органічно вписаний в історичний вигляд будівлі, її колір та стилістику. Ми очистили фасад від візуального шуму, вивісок і графіті, підкреслюючи візуальний ритм об'єкта.
Bespoke
Усі меблі, окрім крісел, виконані за нашими кресленнями спеціально для цього проєкту. Попри невелику площу приміщення, проєкт виявився викликом з технічної точки зору.

Біля входу в салон клієнти можуть роздивитися косметику, що представлена для продажу на спеціальному стелажі. Полиці для косметики виконані з 10мм загартованого скла та розташовані на металевих трубках з прихованим кріпленням.
Освітлення
Одним з акцентів інтер'єру є ілюмінована стеля, що переходить у дзеркало. Дзеркало візуально розширює простір, який вміщує максимум функцій на мінімальній кількості квадратних метрів. Стеля виконана з сітки з холодними та теплими діодами, що створюють ефект денного світла. Сітка покрита PVC-полотном, а чорні профілі створюють графічний чіткий контур.
Дзеркала для візажистів виконані з дубового шпону у вигляді традиційних трюмо
Усі меблі, окрім крісел, виконані за нашими кресленнями спеціально для цього проєкту.
Зона паралельних послуг відділена скляною розсувною перегородкою
Вхідна зона
Окреме значення було приділено проєктуванню та реалізації вхідної групи. Приміщення знаходиться над рівнем землі та під сильним нахилом, тож ми мали створити комфортний вхід зі зручними сходами, які б не заважали руху пішоходів.

Навіс та ґанок зі сходами не мають видимих кріплень. Конструктор розробив консольні сходи та ґанок, котрі облицювали живим травертином. Цей камінь ми шукали по всій Україні, і знайшли його буквально останньої миті.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits