TDC
CLINIC
Місто - Київ
Тип - Комерція
Площа - 165 м2
Рік реалізації - 2021
Фото - Євгеній Авраменко
Даний проєкт стоматологічної клініки втілений в старому центрі Києва. Будинок повністю реконструйований, історичної цінності не мав. Всі перекриття і каркас металеві. Площа першого поверху становить 165м2 та технічні підвальні приміщення з приміщенням для персоналу.
Реконструкція
Ми повністю знесли всі стіни на першому поверсі і зпроєктували кабінети відповідно до норм і технологій. У дворі ми демонтували прибудову і організували вхідну групу, зпроєктувавши клумбу, підхід до клініки і ганок. Сусіднє приміщення гаража, розташоване навпроти вікон клініки, ми декорували «атмосферним» деревом. Вся вхідна група виконана в поєднанні таких матеріалів: як бетон, цегла і дерево.
Лейтмотивом інтер'єру була ідея створити «не лікарняну» атмосферу
Дизайн
Ми прагнули створити атмосферу спа-салону для зубів, тому задіяли тільки натуральні матеріали - такі як мармур, шпон американського дуба і штукатурка на стінах.

Нестандартні дизайнерські рішення не завадили впровадити в клініці всі сучасні технології - автономну вентиляцію, мікроскоп, тощо.
Деталі
Одна із задач яку ми вирішили під час реалізації данного проєкту - візуальне підняття стель, які сильно опустились через канальну вентиляцію. Щоб клієнт відчував себе комфортно, ми використовували прийоми, що роблять приміщення візуально вище.

У приміщенні дуже мало світла, тому всі віконні відкоси ми розширили всередину приміщення. Це стало архітектурною особливістю проєкту.
Освітлення
Велику увагу було приділено освітленню - ми використали тепле м'яке світло і точкові світильники для поглиблення текстур і акцентів. У кабінетах спеціально зроблено освітлення, яке використовується до лікування, створюючи спокійну атмосферу.
Нестандартні дизайнерські рішення не завадили впровадити в клініці всі сучасні стоматологічні прилади
Вхідна зона
Наша команда приділила багато уваги також проєктуванню двору і вхідної зони, а також її освітленню. Шлях до клініки лежить через відсувні ворота - ми обшили їх старим деревом і спільно з садівником розбили клумбу, створюючи мінімалістичний ландшафт. Фасад ми покрили сірою фасадною штукатуркою.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits