SHOWROOM
RUSLAN BAGINSKIY
Місто: Київ
Тип: Шоурум
Площа: 85м2
Рік: 2020
Дизайн: Ріна Ловко
Фото: Євгеній Авраменко
Ruslan Baginskiy - відомий український бренд головних уборів, представлений у всьому світі. Шоурум вже не перший рік розташований в історичному будинку зведеного в 1895-1896 роках в центрі Києва на вулиці Пушкінська 33. Наразі стало актуальним зробити «реновейшн стору», і для цього Руслан Багінський звернувся до RinaLovko Studio.
Концепт
Команда Ruslan Baginskiy зі Львова - культурної столиці України, живуть і працюють в Києві, а своїм третім домом вважають місто Париж. Важливим побажанням замовника було поєднати атмосфери цих дивовижних міст і перенести це в простір проекту. Таким чином, з'явилася ідея створити шоурум з мотивом стильної квартири, адже в Європі не рідкість зустріти локальні шоуруми в житлових приміщеннях.
Дизайн
Візуальним акцентом основного приміщення є центральне дзеркало. Воно робить кімнату більшою та дає можливість клієнтам побачити себе в повний зріст, приміряючи та вибираючи головні убори. У ньому відображаються куби та полиці, які наповнюють простір шоурума.

Куби зроблені на замовлення та оздоблені штукатуркою, візуально нагадуючи вкриті вапняним каменем львівські будинки.Також, надихаючись Львовом, ми пофарбували полиці та стіни в попелястий колір, які підкреслили теплим освітленням. А для того, щоб зробити унікальну текстуру, в фарбу були додані крихти кварцу.
Деталі
Багато уваги ми приділяли і меблям в шоурумі: чорні крісла були зроблені львівськими столярами за старими кресленнями, вінтажне латунне дзеркало та стоячий під ним комод були привезені зі Швейцарії, а лавка в передпокої була знайдена на барахолці у Франції.

Акцентом в нашому об'єкті виступає стіл з фактурною поверхнею, де на чорному кольорі виділяється викладений товар. При проектуванні проекта, була розрахована кількість головних уборів та площа поверхонь, на яких можна робити композиції з колекцій.
Ми пофарбували стіни в попелястий колір, які підкреслили теплим освітленням
Приміщення, з яким ми працювали, наповнене історією. Для передачі старого часу ми зберегли молдинг та запросили художника, який промалював глибину тіней візерунка та зробив ефект зношеності. Паркет, який дістався у спадок, був відреставрований та покритий прозорим лаком, а аркові вікна ми підкреслили згладжуючими кутами, як це робили у давнину.
Витончена дерев'яна люстра «Духи» зроблена на замовлення Васею Грубляком
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits