the COAT
Місто: Київ
Тип: шоурум
Площа: 130м2
Рік: 2022
Команда: Ріна Ловко, Дарина Шпурик
Фото: Євгеній Авраменко
Проект шоуруму the Coat для відомого українського бренду, який створила Катя Сільченко. Бренд жіночого одягу prêt-à-porter, заснований дизайнером Катею Сільченко в 2014 році.
Її джерелом натхнення є жінки навколо: сильні, пристрасні та делікатні водночас.
Ідея
Приміщення розділене на дві частини, в одному із них знаходиться функціонуючий шоурум, котрий декілька років назад створила інша київська студія. А іншу частину Катя хотіла пов'язати з першою частиною, але повністю змінити стилістику, щоб було більше повітря та світла, простір мав бути елегантним та мінімалістичним.
Реконструкція
Шоурум розташований на першому поверсі житлового будинку, будинок цегляний 50-х років. Приміщення було переведено в комерційне з житлового, тому вікна і дверні отвори були маленькі, приміщення було темним, з низькою стелею армстронг, до реновації в ньому знаходиться цех бренду.

Виходячи з технічного завдання, ми зробили збільшення вікон та дверних отворів, це рішення візуально дуже підняло стелю, та запустило сонячне світло в інтер'єрі. Системи вентиляції та кондиціювання розмістили над шафою, щоб не опускати стелю.
Ми могли закрити шоу-рум лише на пару тижнів, щоб завершити ремонт
Bespoke
Всі елементи торгівельного обладнання були виготовлені майстрами по нашим кресленням. Рейли для одягу виготовлені з нержавіючої сталі з мідними елементами. Ресепшн, де пакують одяг та розраховують клієнтів був також виготовлений під замовлення з кварцового каменю та стільниця натурального шпону.

Інтер'єр мебльований у дуже мінімалістичному стилі — цілеспрямоване рішення, щоб одяг виділявся сам по собі.
Нашою метою було створити вишуканий та мінімалістичний простір, наповнений повітрям і світлом
Освітлення
Окремої уваги потребує опис вибору освітлення. Ми відійшли від звичних для шоурумів шинопроводів через високу стелю, ми вибрали влаштовані світильники без плафонів, але з системою wall washer, із найвищим показником передачі кольору. В дзеркалах ми влаштували вертикальні профілі з росіянним освітленням, тому приміряючи одяг клієнт гарно освітлений і з красивим відтінком обличчя, що допомагає в продажах. Окремими декоративно- функціональними елементами стали світильники з мідним покриттям.
Натуральний мармур Rosa Aurora має рожевий відтінок. Інтегрований у стіни та підлогу, він підкреслює основну експозиційну зону
Дизайн
Прагнучи доповнити естетику бренду, ми хотіли створити новий і свіжий досвід для гостей. Формат мармуру на підлозі та на стіні створив єдиний фон для демонстрації одягу.

Основна ідея простору в ритмічності і повторюваності. Це особливо відчувається в розташуванні точкових світильників та розміщення рейлів для одягу
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits