BALTHAZAR
Дизайн: Ріна Ловко
Локація: Київ
Тип: Комерція
Площа: 160 м2
Реалізація: 2019
Фото: Євгеній Авраменко
Будівля Бессарабського ринку - пам'ятка архітектури. Саме під захистом ЮНЕСКО, тобто ніяких змін вносити не можна. Будь-яке архітектурне рішення необхідно узгодити з адміністрацією будівлі і містом - і це час і оформлення документів. Тому реконструкція приміщення тривала півтора року.
Бар
"Бальтазар" - винний бар у підвалі Бессарабського ринку. У закладі 70 посадочних місць, а також контактна барна стійка.

Ми добре порозумілися з арт-директором Бальтазаром і додзвонилися до глядачів. Це дозволило швидко окреслити концепцію, зрозуміти, яким буде цей заклад і почати будівництво.
Для цегли та дерева було обрано основну кольорову гаму - теплі пляшково-зелений та оливковий кольори.
Bespoke
Освітлення унікальне: немає жодного купленого світильника, кожен зроблений індивідуально на замовлення Василем Грубляком. Концепція освітлення - теплий напівморок підвалу, жовте штучне світло і справжні свічки.

Для столів використовувався стилізований під дерево шпон волоського горіха. Над столами розташовані довгі сталеві лампи з невеликими діодами спрямованого світла. Відреставровані стільці і дивани виконані за власним дизайном.
Реконструкція
З самого початку ми стикалися з обмеженою висотою арок - 1,6 метра. І це без роботи з підлогою, тому ми вирішили копати Бессарабку. За кілька місяців, працюючи лише вночі, ми вивезли півметра піску і супутніх матеріалів. В результаті ми досягли висоти арок в 1,8 метра, а стель - до трьох метрів.
Дизайн
Вхідні двері виконані з металу. Він новий, але спеціально витриманий, покритий штучною іржею. Знак над дверима - трикутник з назвою та підсвічуванням, також працює Василем Грубляком над нашими ескізами. Через свою трикутну форму він видно по обидва боки ринку.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits