NOCHKA
Місто: Київ
Тип: Житловий
Площа 78м2
Рік: 2018
Дизайн: Ріна Ловко
Фото: Олексій Янченков
Ріна Ловко привносить японський мінімалізм у типову київську багатоповерхівку. Українська архітекторка Ріна Ловко представляє новий проект "Ночка" - квартиру площею 78 квадратних метрів, залиту денним світлом у типовому житловому комплексі в Києві.
Концепт
Обмежений невеликою площею, цей проект передбачав складні розрахунки, незвичайні методи планування, щоб максимально використати простір, не завантажуючи його зайвими шухлядами та пилозбірниками. Здавалося б, простора, ця невелика квартира для самотнього чоловіка має комору для зберігання інвентарю, пральню з сушильною машиною, фільтри для питної води і все необхідне обладнання для комфортного життя.
Деталі
Спочатку житло було повне непотрібних дверей, темних кутів і розділене важкою стіною посередині. Архітектор вирішив знести всі стіни і зібрати нове місце з нуля, без прив'язки до початкового плану, запропонованого забудовником.

Зрештою, у всій квартирі залишилося лише двоє дверей - в туалеті і при вході, що не залишило темних кутів у просторі.
Дизайн
Для візуального розширення простору ми використали у квартирі багато дзеркал. Наприклад, у Г-подібному коридорі дзеркальний кут відображає шафу-купе і робить простір квадратним.

Враховуючи низьку стелю в будівлі, найбільшим викликом було спланувати систему вентиляції. Але опускання стелі лише в гардеробній вирішило проблему.
У проекті використані лише натуральні матеріали
Ванна кімната
Оскільки клієнт вирішив мати ванну і туалет окремо, наша студія розробила простір ванної кімнати з особливою увагою. В результаті ванна, розташована біля вікна, просякнута денним світлом, що досить незвично для типового планування квартири в Києві.

Душова зона звернена до вікна, тому щоранку клієнт може насолоджуватися видом на місто, розпочинаючи день.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits