SEMEREY
Команда: Ріна Ловко, Дарина Шпурик
Локація: Київ
Площа: 80 м2
Реалізація: 2022
Фото: Євгеній Авраменко
Естетика має особливе значення в цьому проєкті, і дизайн був розроблений повністю під запит клієнтки. Оскільки вона полюбляє Париж, перед нами стояла задача створити відчуття старовинних апартаментів. При цьому, ми прагнули не копіювати прийоми «паризького шику», не використовувати орнаментальну ліпнину та інші очевидні елементи, відмовившись від прямолінійного цитування цього стилю. Ми змістили акцент на природні фактури, комбінацію м'якості та рішучих деталей, загальну легкість простору та витонченість нюансів.
Об'єкт
Квартира знаходиться на четвертому поверсі старого будинку 1905 року, в історичній частині Києва. Приміщення є дуже світлим — усі вікна виходять на одну сторону, у тихий зелений двір, світло вільно проникає до квартири. Через загальний стан будинку об'єкт потребував серйозної реконструкції.
Реконструкція
Через стан конструкції будинку, квартира потребувала реконструкції, укріплення перекриття та стін. Старі внутрішні стіни, виготовлені з дерева, постраждали від вологи та паразитів, тож нам довелося повністю їх знести. Паркет також було демонтовано — ми створили зварну конструкцію на полу та залили її бетоном. Ми зміцнили балкон, а стіни скріпили спеціальними шпильками, стягуючи між собою опорні конструкції.
Підлога
Нам довелося демонтувати паркет, але дерев'яна підлога — невіддільна частина цього інтер'єру. Ми знайшли не менш автентичне рішення, а саме — дубовий паркет віком майже 100 років. Ми відреставрували його на виробництві та вклали на об'єкті за принципом «ялинка». Тонування паркету відбувалося безпосередньо на об'єкті.

Ми хотіли досягнути особливого відтінку та навмисне залишили в паркеті нерівності, щоб підкреслити його натуральність та старовинність.
З вітальні через подвійні двері видно спальну кімнату
Деталі
Під час планування ми завжди використовуємо усі можливості простору. Так, у нас з'явилась ніша зі згладженими кутами, виконана за принципом згладжування карнизів під стелею. Такі кути додають м'якості простору та створюють особливу атмосферу. До того ж ніша є функціональною — в ній зручно розміщувати келихи та декор, адже вона знаходиться прямо над кухонною мийкою.
The Walls
Стіни ми фарбували по штукатурці, залишаючи глибоку фактуру. Між стінами та стелею ми прибрали кут, згладивши його — такий прийом був розповсюджений у старих квартирах Києва.
Ми прагнули не копіювати прийоми «паризького шику»
Ліпнину було виготовлено вручну з гіпсу за нашою 3D-моделлю.
Особливим місцем у квартирі стала ванна кімната. Ми ретельно добирали мармур для стін душа, умивальник зробили з цього самого каменю, а тумбу виконали під замовлення. Дзеркало над раковиною також було розроблене у нашій студії та виготовлене за кресленнями.

Вікно у ванній — одна з важливих вимог клієнтки. Перед вікном розміщена тумба, щоб клієнтка могла насолоджуватися видом на двір під час ранкової beauty-рутини. Над ванною розміщено велике дзеркало, виконане львівськими майстрами.
Ванна кімната
Дзеркало над раковиною також було розроблене у нашій студії та виготовлене за кресленнями.
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits