RUSLAN BAGINSKIY OFFICE
Команда: Ріна Ловко, Кірієнко Олександра
Місто: Київ
Загальна площа: 110 м2
Реалізація: 2020 рік
Фото: Євген Авраменко
Новий проект студії Rina Lovko – офіс для творчої команди українського бренду головних уборів Ruslan Baginskiy, про який пишуть міжнародні версії Vogue, Forbes, Harper's Bazaar, The New York Times, Elle та W Magazine. У своїх колекціях Руслан Багінський поєднує традиційні техніки виробництва та прогресивні погляди на моду, і цей підхід нам важливо було відобразити в інтер'єрі.
Історія
Офіс розташувався у пам'ятці архітектури, київському «Будинку з левами» ХІХ століття, по сусідству із шоурумом бренду. На жаль, оригінальна ліпнина була зруйнована в ході останньої реконструкції, проте, дотримуючись принципів «адаптивного мінімалізму» - авторського стилю Rina Lovko - ми постаралися впровадити елементи інтер'єру, що збереглися. Так, частину цегляної стіни залишили недоторканою з усіма її фактурними вадами, як і радянські чавунні батареї, а гардеробну шафу попередніх власників перефарбували в тон панелі офісу.
Київський офіс – вже друга співпраця студії Rina Lovko та Ruslan Baginskiy.
Вінтаж
Інтер'єр надає простір для творчого хаосу, тут було використано переважно вінтажні меблі – зелені настільні лампи часів НДР, привезені зі Швейцарії крісла, обтягнуті небесно-блакитною тканиною та акцентні лампи голландців Gepo.
Деталі
Проаналізувавши потреби команди Ruslan Baginskiy, інтер'єр був розроблений з фокусом на функціональність та естетику. Для дизайнерської та контент-команд на замовлення зробили стіл, розрахований на шість робочих місць, з окремими джерелами світла. У тій же зоні розташувалася шафа для семплів тканин, нових виробів та фурнітури, а також робоче місце креативного директора з полицями для ескізів та елементів декору, що надихають, якими Руслан поповнює колекцію в подорожах.
Інтер'єр був розроблений з фокусом на функціональність та естетику
Designed by sashaorlove
© 2023 Rina Lovko Studio - Credits